Pierwsza międzynarodowa Eko-Konferencja na Up To Date Festival

W sobotę 24.06 spotykamy się w Nie Teatrze, ul. Sienkiewicza 4, Białystok na pierwszej międzynarodowej Eko-Konferencji, która dzieje się w ramach UTDF! 

DO WE REALLY CARE? #balance #climatetech #responsibility
🌱 ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ 🌱

Motywem przewodnim konferencji jest wspólna refleksja nad funkcjonowaniem podmiotów muzycznych w kontekście dbania o dobrostan planety. Spotkania odbędą się w sobotę 24 czerwca w Nie Teatrze, nowej przestrzeni kultury w Białymstoku. Pierwszy panel oscylujący wokół tematyki bezpośredniego wpływu branży muzycznej na środowisko poprowadzi Misia Furtak, piosenkarka i reprezentantka organizacji Music Declares Emergency Poland. Druga dyskusja skupi się na analizie nierówności w świecie muzycznym zakorzenionych między innymi w lokalizacji geograficznej scen. Rozmowę poprowadzi Cezary Chwicewski z Up To Date Festival.

PROGRAM:

12:30 Otwarcie drzwi

13:00 – 14:30 Does the festival industry even bother about (its impact on) the environment?

Prowadzenie: Misia Furtak (Music Declares Emergency Poland)

Goście i Gościnie: Grzegorz Stanisławski (Electrum), Halvard Müller (Monument Festival), Paulina Żaczek (Granko Agency), Bartłomiej Arendarski (Fraunhofer Institute)

14:45 – 16:15 How can the scene become more balanced? Social inequalities, periphery vs center, geographical and economical exclusion.

Prowadzenie: Cezary Chwicewski (Up To Date Festival)

Goście i Gościnie: Giuseppe Moramarco (Clubbing Heritage), Mareen Nagel (Unrush), Yuko Asanuma (Setten Agency), Igor Glushko (Rhythm Buro), Mats Bekkåsen (Monument), Kasia Gościńska (Sfora), Jacek Popławski (Electrum)

Spotkania prowadzone będą w języku angielskim. WSTĘP DARMOWY!

Wydarzenie jest częścią wspólnej, proekologicznej strategii Up To Date Festival i firmy Electrum. “Strategiczne partnerstwo z Up To Date Festival to dla Electrum szansa na szerokie zaprezentowanie naszego podejścia do kwestii edukacji i dobrych praktyk w obszarze zapobiegania zmianom klimatycznym oraz ochrony środowiska. Cieszymy się, że jako białostocki Climate Tech możemy wspierać wydarzenie, które zarówno pod względem wartości kulturalnej jak i promocji ekologii tak dobrze wpisuje się w naszą strategię zrównoważonego rozwoju. Chcemy by z naszą pomocą Up To Date Festival stawał się pod względem odpowiedzialności społecznej punktem odniesienia dla innych imprez muzycznych w Polsce, aby realna zmiana środowiskowa mogła zaistnieć na większą skalę” – mówi Gabriela Popławska, Head of Brand and IP, Electrum Holding.

Konferencja odbywa się także dzięki współdziałaniu festiwalu Up To Date z norweskim Monument Festival w projekcie wspartym przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich.

Podoba Ci się UTDF cały na zielono? Przeczytaj więcej tutaj!

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.