UTDF De Luxe

UTDF DE LUXE to kolekcje tworzone od 2016 roku przez Karolinę Maksimowicz, współzałożycielkę festiwalu, naszą kreatywną duszę i osobę odpowiedzialną za najbardziej odjechane scenografie festiwalowe. To właśnie ona i jej dzielny team, bazując na ciuchach z drugiej ręki, wyszukują, haftują i przerabiają najlepsze ubrania, by potem mogły odnaleźć swoich nowych właścicieli.


UTDF DE LUXE tworzone są z pasją, miłością do muzyki i odzieży używanej. W ubrania wygrzebane z najcenniejszych zakamarków czy tajemniczych second handów wkładamy nowe życie. Jesteśmy z tych co wierzą w siłę drugiego obiegu i nadawania nowego życia ubraniom i przedmiotom. Co więcej, jako Up To Date Festival chcemy świadomie stąpać po naszej planecie i minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne.

O kolekcjach
W kolekcjach UTDF DE LUXE znajdziesz najróżniejsze części garderoby. Sukienki, męskie marynarki, adidasy w trzy pasy… Kolekcją od zawsze towarzyszą wyjątkowe sesje zdjęciowe podczas których współpracujemy z zaprzyjaźnionymi fotografami i fotografkami.


Gdzie kupisz nasze ciuchy?
Jak zawsze podczas naszego festiwalu! Sprzedaży od roku 2019 towarzyszy ŻUK-STRAGAN (to taki nasz jeżdżący butik a’la Versace). To właśnie w nim spotkacie energicznych sprzedawców, którzy przeszli szalone szkolenia z targowania się cenami.


Czujesz ten splendor? To w Białymstoku… NY czy Paryż są przereklamowane. Sprawdź, załóż to na siebie i wyjdź na ulicę, by zawładnąć sercami wszystkich spacerowiczów.

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

Partnerzy

BiałystokBiałystokPodlaskiebiletomat

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.