Trzeci Latający Salon Ambientu – charytatywny lot balonem


Zrobimy to! Po raz pierwszy, po raz drugi i po raz trzeci! – Latający Salon Ambientu, który stanowi doroczną już, wielką akcję charytatywną uniesie się w powietrze 30 maja, by wspólnie z Wami i Waszymi otwartymi sercami zebrać pieniądze w szczytnym celu: RODZINNY DOM DZIECKA NA PODLASIU.

Muzyka ambientowa, której doświadczycie wykupując miejsce w balonowym koszu ponownie stworzy całość z audiowizualnym spektaklem z przepięknymi widokami, które roztoczą przed Wami malownicze widoki nad okolicami Białegostoku.

Jeszcze raz: po raz trzeci polecimy BA-LO-NEEEM, a Ty możesz dołączyć i wylicytować bardzo limitowane miejsce dla siebie bądź kogoś bliskiego, a przy tym wszystkim pomóc najmłodszym z Rodzinnego Domu Dziecka. Wesprzyj naszą zrzutkę.

Link: https://zrzutka.pl/3salon

#dontworrybeyourself, Kiś Ogórki Nie Emocje

Dlaczego zdecydowaliśmy się w tym roku na wsparcie jednego z Rodzinnych Domów Dziecka? Wszystko w imię naszej akcji #dontworrybeyourself, która mówiąc o zdrowiu psychicznym i będąc w pełni spójną z naszymi wartościami chce dbać o dobrostan Osób w każdym wieku i pokazywać, że warto mówić o emocjach od najmłodszych lat. Dwa lata temu zbieraliśmy już na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, w ubiegłym roku zasililiśmy wspólnie z Wami konto lokalnego Hospicjum z Makówki. W tym roku chcemy mieć namacalny wpływ na losy rodziny, która sama każdego dnia otwiera serca dla swoich wychowanków. Wspólnie możemy dać im nadzieję na lepszą przyszłość i podpisujemy się pod tym obiema rękoma, że to właśnie kształtowanie najmłodszych pokoleń sprawia, że możemy na nowo nauczyć się mówić o uczuciach, trudnościach i szerzyć wsparcie w codziennym życiu Dzieci i Młodzieży. Nikt nie zasługuje na krzywdę i osamotnienie. 🙂

Szczegóły dot. wybranego, Rodzinnego Domu Dziecka podamy Wam niebawem.

O AKCJI:

Tym razem rezygnujemy z klasycznej odsłony Salonu Ambientu i mamy dla Was aż 12 PAKIETÓW (idą jak świeże bułeczki więc nie pozwólcie, by ktoś wykupił cegiełki przed Wami) dzięki którym będziecie mogli wspólnie z nami unieść się nad ziemię, by podziwiać nie tylko piękno naszej planety, ale i oddawać się kojącym brzmieniom muzyki. Mało tego: nie wiemy czy pamiętacie, ale 30 maja rozpoczyna się również festiwal Electrum Up To Date więc… czy może być jeszcze lepiej?! Rano balon, a wieczorem tańce i wielkie otwarcie festiwalu.

Również w tym roku łączymy siły z naszym partnerem tytularnym i strategicznym, idąc ramię w ramię z firmą Electrum, której balon poniesie nas nad malowniczymi rozlewiskami Narwi, a gorące promienie słońca rozgrzeją jeszcze bardziej skore do pomocy serducha. Jeśli ambient i natura są Wam tak samo bliskie jak nam, to nie możecie przegapić takiej okazji!

CEL LICYTACJI:
– wsparcie Rodzinnego Domu Dziecka w… (TBA)
PRZEDMIOT LICYTACJI:
– lot balonem
– ambient DJ set (Artysta TBA, ale nie będziecie zawiedzeni – jak zawsze ;))
– herbata, poczęstunek o świcie
– zapierające dech w piersiach widoczki, których nie zobaczycie w żadnej TV
– oczywiście zapewniamy transport na miejsce lotu i słuchawki!
LICZBA DOSTĘPNYCH PAKIETÓW: 12
CENA PAKIETU:
– minimum 700 ZŁ – to przecież szczytny cel, więc bądźcie hojni! Dokładnie tyle musielibyście zapłacić za jedno miejsce w komercyjnym locie balonie. W zamian dostaje możliwość udziału w czymś zupełnie wyjątkowym i niezapomnianym!

DATA LOTU:
– 30 maja 2024, o świcie (konkretna godzina zostanie podana – wiele zależy od pogody!)

Uwaga! Jeśli 700 zł to za dużo, to pamiętaj, że możesz wesprzeć szczytny cel nawet niewielką bez zakupu cegiełki, dowolną kwotą. Liczy się każdy grosz i Wasza wpłata – niebawem udostępnimy dla Was również inne, symboliczne pakiety.

Opis zbiórki znajdziesz tutaj: https://zrzutka.pl/3salon

Akcję organizujemy wspólnie z naszym partnerem tytularnym: Electrum

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.