Salony Ambientu

Chcąc dać ludziom możliwość kolektywnego przeżywania ambientu w intymnej atmosferze, w roku 2014 zapoczątkowaliśmy cykl wydarzeń pod rozpoznawalną dziś nazwą: “Salon Ambientu”.

Konsekwencja naszych działań oraz ogromne wsparcie publiczności sprawiły, że Salony Ambientu regularnie goszczą na mapie całej Polski. Dotychczas odbyło się kilkadziesiąt edycji w przeróżnych lokalizacjach: klubach, instytucjach kultury, plenerach takich jak Muzeum Pamięci Sybiru, Teatr Powszechny, Pałac Branickich w Białymstoku czy Kino Luna. Wyjątkowość cyklu zawdzięczamy nie tylko obecności światowych reprezentantów i reprezentantek ambientu, eksperymentu, IDM czy noise’u. Salony Ambientu to coś więcej.

Salony zapewniają odskocznię od rzeczywistości i przenoszą w świat kontemplacji. Obowiązuje “Strefa Ciszy” po to, byście mogli w pełni skupić na muzyce i własnych odczuciach. Przestrzeń aranżujemy charakterystycznymi dywanami, poduszkami czy odpowiednim światłem. Nie zapominamy też o zapachu, starając się stworzyć warunki pobudzające zmysły w dokładnie określonym stopniu.

Kulminacyjnym momentem działań Salonów Ambientu jest Centralny Salon Ambientu, który rokrocznie odbywa się podczas festiwalu Up To Date. Historia tych spotkań wyraźnie udowadnia, że możliwość obcowania z kontemplacyjnymi brzmieniami przed otwarciem głównych scen festiwalu, stanowi ogromną wartość dla uczestniczek i uczestników UTDF.

Salony Ambientu wciąż ewoluują. Przybierają przeróżne, nieszablonowe formy, które wciąż zaskakują, przyciągają nowych i zachwycają starych fanów ambientu. Często nasze wydarzenia, bywają uzupełnione o inspirujące, rozpoczynające społeczną dyskusje projekcje filmowe, wystawy, warsztaty czy relacje przyniesione z dalekiego Sybiru.

Dotychczas zagrali:

Abul Mogard & Marja De Sanctis
Adam Frankiewicz
Aleksandra Słyż
Anna Zaradny
Ario
Barker
Blażej Malinowski
Botanica
bvdub aka Brock Van Wey
cétieu
Chinaski
Claudio PRC
Dan Vicente (Acronym)
Deepchord
Dirk Serries
Drhl
Dtekk
Earth Trax aka Bartosz Kruczyński
Eric Holm
Ersha
Essence
Feelaz
Gaap Kvlt
Gadi Sasson
Giulio Aldinucci
Grand River
Grzegorz Bojanek
Hainbach
Hior Chronik
Hoax
Irezumi
Jacaszek
Janusz Jurga
JD Zazie
Kali Malone
Kondensator Przepływu
Maciek Szymczuk
Mareena
Markus Guentner
Marta Forsberg
Michał Macewicz
Michał Wolski
Multicast Dynamics
Nanook of the North
Neel
Netherworld
New Rome
No Moon
Noordwiijk
Nthng
Orca
Osmo Nadir
Pendant aka Huerco S.
Piotr Michałowski aka NMLS
Pleq aka Bartosz Dziadosz
Pruski
Rafael Anton irisarri
Rapoon
Resina
Rites Of Fall
RUUR
rybskie
Sarah Davachi
Secret Guest
Sen Jakuba
Simone Guidice
Sk.ein
Skrucha
Stefan Węgłowski
Sundrugs
Thomas Köner
Tomasz Mreńca
Vril
We Call It Voight-Kampff

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.