Electrum Ambient Park

Electrum Ambient Park to wydarzenie uwielbiane przez mieszkańców stolicy Podlasia. Letnie spotkanie z muzyką w białostockim Parku Konstytucji już od 2011 r. stanowi naszą odpowiedź na współczesne życie w pośpiechu i pozwala na zatrzymanie się na dłuższą chwilę. Ideą naszego wydarzenia jest pozwolenie odbiorcy na wzięcie głębszego oddechu w centrum miasta i przybliżenie twórczości Artystów i Artystek muzyki ambient. 

Electrum Ambient Park 2021

Projekt Electrum Ambient Park możecie pamiętać pod nazwą „Ambient Park”. W roku 2022 Up To Date Festival połączył siły z firmą Electrum, by wspólnie zadedykować swoje wydarzenie lokalnej społeczności. To właśnie Electrum, pionierska firma pionierska firma z branży Climate Tech zdecydowała się działać z UTDF, by wspólnie przeciwdziałać negatywnemu wpływowi na środowisko naturalne oraz szerzyć świadomość i wartości, na których nam zależy.

Gdzie?

Spotykając się z Wami w Alei Ambientowej zapraszamy Was na wydarzenie w pełni proekologiczne – tu człowiek i przyroda mają możliwość na bliższe zaprzyjaźnienie się, wzięcie udziału w inspirujących warsztatach np. z upcyklingu pod okiem naszej Karoliny Maksimowicz, obejrzenie specjalnie wyselekcjonowanych filmów pod chmurką, praktykę jogi z certyfikowaną instruktorką i, co najważniejsze, zanurzenie się w dźwiękach. To proekologiczna aktywacja dla całej rodziny!

Aleja Ambientowa, Białystok

Dlaczego Aleja Ambientowa?

„Czujemy, że najlepsze momenty to właśnie te, gdy nasze własne otoczenie zamienia się w przestrzeń do odpoczynku, dzięki czemu można odkrywać je na nowo. A nasze miasto, Białystok, posiada piękne tereny zielone, które na jeden dzień zmienimy w przestrzeń wypełnioną rodzinnymi warsztatami, kojącą muzyką ambientową, spektakularnymi projekcjami filmowymi i jogą na trawie. Nieprzypadkowo zapraszamy do Alei Ambientowej, która znalazła swoje miejsce na mapie Białegostoku dzięki naszym staraniom! Jest to bowiem jedno z miejsc najczęściej uczęszczanych przez Białostoczan podczas spacerów w poszukiwaniu oddechu pośród miejskiej zieleni.” – opowiada Jędrzej Dondziło (Dtekk)

Jeżeli pierwszy raz słyszysz o ambiencie, to posłuchaj o jego idei od Dtekka, dyrektora programowego Up To Date Festivalu:

Zapraszamy na Electrum Ambient Park już 15 sierpnia!

Ostatnie edycje:

Electrum Ambient Park 2022

Ambient Park 2021


Partnerem wydarzenia jest Electrum.
Partnerem wydarzenia jest Województwo Podlaskie.
Partnerem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury w Wasilkowie.

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.