Pozdro Techno Sound System

Pozdro Techno Sound System (PTSS) został zaprojektowany i wybudowany przez ekipę festiwalu Up To Date, w czasie gdy zainteresowanie muzyką elektroniczną nieustannie rosło i coraz więcej odbiorców znajdowało w niej coś dla siebie.

PLUR – Peace, Love, Unity, Respect (Pokój, Miłość, Wspólnota i Szacunek) – to cztery proste wartości, na fundamentach których wyrosła nasza społeczność. To spuścizna, która jest kompasem naszych działań. Up To Date Festival mierząc się z szybko rosnącym zainteresowaniem sceną muzyki elektronicznej, któremu towarzyszy odsuwaniu się w cień jej esencjonalnych cech, zapragnął przypomnieć to, wokół czego nasza kultura muzyczna była budowana. Uważamy, że nasza kultura jest czymś więcej niż tylko nośnikiem zabawy przy określonej muzyce. Z tych powodów w 2018 roku powstał Pozdro Techno Sound System.

Tęsknota za tym, wokół czego zbierano się w latach 90. minionego stulecia, doprowadziła nas do miejsca, w którym przestajemy obrażać się na rzeczywistość i zmierzamy w kierunku, który uważamy za istotny i wartościowy. Nie narzekamy na stan rzeczy, lecz działamy. Tworzymy coś, co wypełni zarówno miejscówki, jak i serca. Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy jedyny w swoim rodzaju sound system, który, naszym zdaniem, da nam wszystkim możliwość powrotu do idei, które kiedyś nas porwały” – tak o Pozdro Techno Sound System mówi Jędrzej Dondziło, dyrektor artystyczny Up To Date Festival.


Pozdro Techno Sound System został oficjalnie zaprezentowany w Białymstoku podczas pierwszej imprezy z cyklu wydarzeń Pozdro Techno Sound System. W dniu 1 czerwca 2018 r. w Białymstoku Up To Date Festival zaprezentował wydarzenie, które miało stanowić naturalne i symboliczne przedłużenie idei PLUR. Wtedy właśnie muzyka popłynęła z białego sound systemu PTSS. Następnie pojawił się między innymi w Katowicach, Gdańsku, Lublinie czy Warszawie. Pozdro Techno Sound System jest nieustannie rozwijany i co roku napędza jedną z naszych scen festiwalowych.

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

Partnerzy

BiałystokBiałystokPodlaskiebiletomat

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.