Pierwszy Latający Salon Ambientu

Udało się! Ramię w ramię z Electrum zrealizowaliśmy pierwszy w naszej historii Latający Salon Ambientu, czyli charytatywny lot balonem. To był wspaniały i zapierający dech w piersiach czas!

Obejrzyjcie aftermovie z lotu, który odbył się 9 sierpnia nad Tykocinem. Cała inicjatywa stanowiła jedną wielką akcję charytatywną na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i była elementem naszej kampanii #dontworrybeyourself, której celem jest poszerzanie społecznej świadomości w zakresie zdrowia i dobrostanu psychicznego.

Partner Strategiczny
Up To Date Festival 2023

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.