Trzeci Wrocławski Salon Ambientu w wyjątkowej przestrzeni

Dzięki współpracy Up To Date Festival i Sound Experience, 3 września ambient wybrzmi w miejscu absolutnie wyjątkowym. Trzeci Wrocławski Salon Ambientu, odbędzie się w kościele św. Jana Nepomucena ukrytego w koronach drzew Parku Szczytnickiego. Muzyka skłaniająca do refleksji, sprzyjająca wyciszeniu i zanurzeniu się w siebie jeszcze nigdy nie była tak intymnie spleciona z wiekową architekturą.

Park Szczytnicki, miejsce z historią. Wśród stu hektarów zieleni pergola, hala stulecia, a w południowej części drewniany kościół z pierwszej połowy XVII wieku. Był elementem Wystawy Stulecia. Kiedyś miejsce nabożeństw. Świątynia, która do Wrocławia przyjechała w wiejskich furmankach w 1913 roku. Na ten moment miejsce kultury, odwiedzane przez wielu turystów, a my spotkamy się tam już niebawem.

Line-up:

Aksamit & Michał Macewicz
https://www.facebook.com/aksamit.music
https://www.facebook.com/michal.macewicz

Cezaria & Dtekk
https://www.facebook.com/dtekkPL

P4T13NT
https://www.instagram.com/p4t13nt/

O idei Salonów Ambientu:

Ambient na rodzimej scenie kulturalnej gości na większą skalę dzięki Up To Date Festival już od ponad 10. lat. Salony zapewniają odskocznię od rzeczywistości i przenoszą w świat kontemplacji. Obowiązuje “Strefa Ciszy” po to, by każdy Odbiorca mógł w pełni skupić na muzyce i własnych odczuciach. Przestrzeń aranżowana jest charakterystycznymi dywanami, poduszkami czy odpowiednim światłem. Konsekwencja działań oraz ogromne wsparcie publiczności sprawiły, że Salony Ambientu regularnie goszczą na mapie całej Polski. Dotychczas odbyło się kilkadziesiąt edycji w przeróżnych lokalizacjach: klubach, instytucjach kultury, plenerach takich jak Muzeum Pamięci Sybiru, Teatr Powszechny, Pałac Branickich w Białymstoku czy Kino Luna. Wyjątkowość cyklu zawdzięczamy nie tylko obecności światowych reprezentantów i reprezentantek ambientu, eksperymentu, IDM czy noise’u.

Więcej o ambiencie dowiesz się tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=KaSdbG-m7BQ…

Data: 3 września, godz. 18:00
Miejsce: Park Szczytnicki, kościół św. Jana Nepomucena
Wstęp, czyli cegiełka na poczet organizacji wydarzenia: 40 zł

Zadanie publiczne jest finansowane ze środków finansowych otrzymanych od Gminy Wrocław.

Partner Strategiczny
Up To Date Festival 2023

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.