Specjalna oferta noclegu od Hampton by Hilton Białystok

Nie wiesz gdzie nocować na festiwalu? Hotel Hampton by Hilton Białystok przygotował dla Was specjalną ofertę.

Królewska zabawa na festiwalu wymaga porządnego łoża dla królowej i króla parkietu – właśnie dlatego razem z ​​Hampton by Hilton Białystok przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego, bo wiemy jak ważna jest regeneracja! Oferta obowiązuje od 29 maja do 2 czerwca i warto zarezerwować ją zdecydowanie wcześniej.

Electrum Up To Date Festival odbywa się w tym roku od czwartku do niedzieli (30.05- 02.06), czyli podczas przedłużonego weekendu, tzw. czerwcówki i rzeczy absolutnie najważniejszej: Dnia Dziecka! Z tej okazji zadbaj o swoje spanko już teraz i sprawdź ofertę, którą przygotował dla Was Hampton by Hilton Białystok, który mieści się w samym centrum Białegostoku. 

Warto dodać, że z hotelu będziesz mieć blisko: WSZĘDZIE. Serio, do Białostockiego Teatru Lalek, gdzie odbywa się Koncert Otwarcia i Zamknięcia masz 3 min. piechotą, do Galerii Arsenał i Pałacu Branickich wystarczy 10-12 minut spaceru, a do industrialnej miejscówki festiwalowej dojedziesz komunikacją miejską bez żadnego problemu. 

Zadbaj więc o komfort snu, bezpieczeństwo i poznaj ofertę naszych partnerów.

Oferta: https://group.hamptoninn.com/6bl868

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.