Pierwszy panel naszej konferencji już dostępny!

Dzielimy się z Wami czymś niezwykle wartościowym, czyli pierwszym panelem, który odbył się w ramach konferencji zorganizowanej razem z Electrum: “DO WE REALLY CARE #balance #climatetech #responsibility” podczas Up To Date Festival 2023.

Naturalną drogą rozwoju UTDF jest rozpoczęcie dialogu na temat wpływu wywieranego przez branżę muzyczną na planetę i środowisko. Chcemy, by głos naszych prelegentów niósł się szerzej!

Do jakich wniosków doszliśmy? Jakie tematy zostały poruszone a ile jeszcze jest do zrobienia? Od razu mówimy: droga bez końca, ale grunt to małe kroki i podjęcie działania.

Odsyłamy Was do pełnego video, który dodaliśmy na YT:

Partner Strategiczny
Up To Date Festival 2023

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.