Pierwszy Latający Salon Ambientu: zapowiedź

Słuchaliśmy wspólnie ambientu w klubach, w pałacach, na dywanach i na trawie. Takiego czegoś jednak jeszcze nie było…
Zapraszamy Was na Pierwszy Latający Salon Ambientu: charytatywny lot balonem!

Tym razem będziemy oddawać się muzyce ambient wysoko nad ziemią, pośród chmur, frunąc… balonem.

BALONEM. B-A-L-O-N-E-M 😃

Jeśli ambient i natura są Wam tak samo bliskie jak nam, to nie możecie przegapić takiej okazji. Tym razem rezygnujemy z poduch i dywanów, by miejscem wydarzenia stał się latający kosz wielkiego balonu, w którym usłyszycie ambientowy DJ set Dtekk, czyli twórcy serii Salonów Ambientu i współtwórcy Up To Date Festivalu. Co więcej, Pierwszy Latający Salon Ambientu jest kontynuacją naszej akcji #dontworrybeyoutself, którą rozpoczęliśmy malując nowy mural na Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. 

Pamiętajcie: #dontworrybeyourself! 

Mamy dla Was 10 pakietów, dzięki którym będziecie mogli wspólnie z nami unieść się nad ziemię, by podziwiać nie tylko piękno naszej planety, ale i oddawać się kojącym brzmieniom muzyki. 

Łączymy siły z naszym partnerem firmą Electrum, której balon poniesie nas nad malowniczymi rozlewiskami Narwi, by wesprzeć działalność Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Wierzymy, że dzięki każdej, najmniejszej choćby pomocy, i podopieczni fundacji będą mogli dostać skrzydeł.

ZBIERAMY DO OSTATNIEJ CHWILI!!!

Pieniądze na szczytny cel zbieramy jednak przez CAŁY CZAS, od TERAZ, do finału naszej akcji, którą stanowić będzie publikacje video zarejestrowanego lotu z ambientowym DJ setem Dtekka oraz podsumowaniem zbiórki. 

Pakiety na Pierwszy Latający Salon Ambientu: charytatywny lot balonem możecie licytować tu: https://zrzutka.pl/u2898e

Patronat medialny: ASZdziennik.plRadio AkaderaCzwórka