IMMERSIONS: Hybrydowe warsztaty z produkcji muzyki elektronicznej z Temudo

Dołącz do nas na pierwszym BEZPŁATNYM, muzycznym wydarzeniu warsztatowym projektu IMMERSIONS otwartym dla publiczności. UWAGA! Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

ZAPISY > zarejestruj się na darmowe warsztaty w Białymstoku!

INFORMACJA
DATA: 29.09.2023
CZAS: 4-6 pm (CET)
MIEJSCE: Project New Hope, Kardynała Wyszyńskiego 6a lok. 07, 15-888 Białystok
JĘZYK: ENGLISH
Max. liczba uczestników (w Białymstoku): 15
Koszt: FREE

METODY I WIZJE PRODUKCJI MUZYKI ELEKTRONICZNEJ

W warsztatach prowadzonych przez światowej sławy artystę techno Temudo, staramy się omówić kilka technik, metod i sposobów myślenia o produkcji muzycznej. Techniki midi, sound design i różnorodne koncepcje miksowania zostaną omówione przez artystę prezentującego funkcje oprogramowania Ableton Live.

Warsztaty potrwają 90 minut transmitowanej na żywo prezentacji prowadzonej przez artystę z Porto do trzech miast w całej Europie. Sesja pytań i odpowiedzi umożliwi łącznie 60 uczestnikom zgromadzonym na warsztatach w lokalnych miejscówkach w Porto, Oslo, Białymstoku i Wilnie interakcję z artystą. Da im to również szansę na połączenie w usieciowanej, europejskiej społeczności muzycznej, bez opuszczania ich miejsca zamieszkania.

O IMMERSIONS

Projekt IMMERSIONS jest wspólnym przedsięwzięciem czterech europejskich partnerów finansowanym z programu Kreatywna Europa Unii Europejskiej, mającym na celu promocję europejskiej muzyki elektronicznej na peryferiach kultury. Organizując hybrydowe wydarzenia muzyczne i działania edukacyjne w zakresie muzyki elektronicznej, projekt stara się połączyć miejsca w różnych lokalizacjach europejskich, wspierając integrację, rozwój zawodowy i wzbogacanie kultury.

O Temudo

Jeden z najbardziej aktywnych graczy kształtujących współczesne techno, przez lata Temudo wypracował własne, unikatowe brzmienie. Jego interpretacja gatunku odbywa się poprzez podejście niemal kliniczne, łączące duszę gatunku z nowoczesną i nieortodoksyjną metodologią. Dzięki rzadkiej zdolności do wchłaniania i wyrażania różnych nastrojów przy zachowaniu charakterystycznego brzmienia, udaje mu się dotrzeć do słuchaczy zróżnicowanych label’i muzycznych, takich jak Klockworks, Blueprint, Soma czy Warm Up. Jako DJ zapewnia szybkie tempo eklektycznej podróży z muzyką z różnych ram czasowych, zmiksowanej w spójny i elegancki sposób. Jest jednym z umysłów stojących za Hayes i prowadzi własne studio masteringowe: Tema Mastering.

https://www.facebook.com/temudomusic/
https://www.residentadvisor.net/dj/temudo

***

ORGANIZATORZY: UTDF/ FOMO/ Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne (Białystok, Polska), Monument (Oslo, Norwegia), Gare/ Buzio Dancarino (Porto, Portugalia), Kablys Club/ UAB Novista (Wilno, Litwa)

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

***
Zwróć uwagę, że wydarzenie może zostać sfilmowane lub sfotografowane, a zdjęcia z Twoim wizerunkiem mogą zostać przesłane do mediów społecznościowych (lub innych) projektu IMMERSIONS i tworzących projekt partnerów.

***
Finansowany przez Unię Europejską.
Wyrażone poglądy i opinie są jednak wyłącznie poglądami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Komisji Europejskiej. Ani Unia Europejska, ani organ przyznający pomoc nie mogą być za nie pociągnięte do odpowiedzialności.

Partner Strategiczny
Up To Date Festival 2023

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.