Dziękujemy! XV edycja festiwalu przeszła do historii!

Wciąż żywe, piękne, oparte na relacjach i legendarnych (już) setach Artystów i Artystek – właśnie takie były ostatnie dni podczas Electrum Up To Date Festival. 15., jubileuszowa odsłona wydarzenia przechodzi do historii, a nam nie pozostaje nic innego niż napisać Wam: DZIĘKUJEMY.

Kilka tysięcy osób w głównej, industrialnej lokalizacji, wyprzedane Koncerty Otwarcia i Zamknięcia, środowa noc w Galerii Arsenał Elektrownia i Centralne Salony Ambientu w Pałacu Branickich. Widok Was tańczących do rana, setki serdecznych uścisków i inspirujących rozmów podczas konferencji #DOWEREALLYCARE, to coś, czego nie zapomnimy przez długi czas. Mamy nadzieję, że bezpiecznie wróciliście do domów z magicznego Podlasia zabierając najlepsze wspomnienia, smak sękacza i ogórków kiszonych ze sobą.

Zostawiamy Was ze zdjęciami i tłumnie zapraszamy Was do naszych mediów społecznościowych, gdzie będzie ich zdecydowanie więcej. Znajdziesz siebie? Oznacz, podaj dalej, a jeśli chcesz podzielić się z nami swoimi materiałami, to zapraszamy na otwarty dysk, gdzie możesz je załączyć. ->>> TU <<<-

Instagram  | Facebook 

To jednak nie koniec naszych działań na ten rok. Druga połowa 2024 obfitować będzie w wydarzenia skupione wokół ambientu, w tym kultowego już Ambient Parku czy Nadrzecznego Salonu Ambientu. Już niebawem odsłonimy przed Wami wszystkie daty. 

SOUNDCLOUD

Co więcej, przypominamy, że warto zaglądać na nasz Soundcloud, gdzie na bieżąco publikujemy dla Was sety nagrane podczas festiwalu. Już niedługo pierwsze muzyczne wspomnienia z 2024 r. Zgadniecie, kto pójdzie na pierwszy ogień?

🚸 WESPRZYJ DZIECIAKI 🚸

Przez cały czas trwa nasza wielka zrzutka charytatywna! Trzeci Latający Salon Ambientu uniósł się w powietrze, ale finał akcji dopiero przed nami. Cały czas zbieramy na Rodzinne Domy Dziecka na Podlasiu, a do wylicytowania są dla Was atrakcyjne cegiełki. Wspólnie otwieramy serducha i działamy w duchu #dontworrybeyourself, czyli akcji na rzecz zdrowia psychicznego.

Tegoroczny festiwal umocnił nas tylko w przekonaniu, że wspólnota to nie tylko puste słowo. Bliskość relacji – tych wieloletnich, ale również tych nowych; otartość na drugiego człowieka, to realna siła i nic nie mogłoby się udać, gdyby nie Wy! Pamiętajcie: united we rave, devided we scroll!

Dziękujemy:

– Wolontariuszom i Wolontariuszkom,
– Wam! Wam i jeszcze raz Wam,
– Pogodzie (Była całkiem dobra i łaskawa!),
– Fotografom i Fotografkom,
– Produkcji, Osobom które nas i Was karmiły,
– Całemu naszemu zespołowi, że jesteśmy zespołem właśnie <3

Partnerowi Strategicznemu Electrum, bez którego festiwal nie mógłby przybrać takiego kształtu. Dziękujemy, że wspólnie możemy zrealizować tę wizję i wspólne wartości.

Widzimy się za rok?

Organizator: Up To Date Festival
Sponsor tytularny: Electrum


Patronat: Honorowy: Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku
Partner Strategiczny: Miasto Białystok
Partner Główny: Województwo Podlaskie


Partnerzy:
Białostocki Teatr Lalek
Galeria Arsenał Nie Teatr
Rany Julek
Pizza Majstry
Soodi
Kawiarnia Zachodnia
Biletomat.pl
Granko Agency
Projekt New Hope
Wild Zone
Casa Musica
OnLemon
Hempton by Hilton Białystok
Cukiernia Sowa

Patroni Medialni:
Radio Akadera
Radio Nowy Świat
Radio Kampus
Trójka Polskie Radio
Czwórka Polskie Radio
Nowa Muzyka
Clot Magazine
Keyi Magazine
Radio Punctum

Fot. Krzysztof Karpiński, Maciej Korsan, Monika Kozak

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.