“DO WE REALLY CARE?” – druga edycja konferencji już podczas Electrum Up To Date Festival 2024

Electrum Up To Date zaprasza na drugą odsłonę konferencji “DO WE REALLY CARE?”, która jest nieodłączną częścią programu festiwalu Electrum Up To Date. Spotykamy się 31 maja i 1 czerwca w centrum Białegostoku – Nie-Teatrze. Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

Podczas dwudniowego wydarzenia i czterech paneli dyskusyjnych, sięgniemy po nowe, odważne tematy obok których nie możemy przejść obojętnie. Rozmowy dotyczyć będą troski o dobrostan zdrowotny czy mentalny, kondycji planety i współczesnej sceny techno – wszystko to musi odnaleźć się na nowo w rozdartej katastrofami oraz konfliktami rzeczywistości.

Więcej szczegółów już niebawem. Na ten moment zaplanujcie podróż do Białegostoku tak by obejmowała udział w konferencji.

Konferencja “Do We Really Care?” jest integralną częścią Electrum Up To Date Festival 2024, który odbywa się w Białymstoku od 30.05 do 02.06. Współorganizatorem i partnerem konferencji jest firma Electrum, wiodący polski biznes Climate Tech, który razem z nami skrupulatnie wdraża strategię proekologiczną festiwalu. Konferencja odbędzie się w ciągu dnia, w piątek i sobotę, więc mamy nadzieję, że wieczorem widzimy się na koncertach.

Bądźcie z nami. Już za chwilę wyjawimy przed Wami wszystkie szczegóły i naszych wyjątkowych Gości.

Partner i współorganizator konferencji: firma Electrum
Wydarzenie otrzymało Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku

Partnerzy Konferencji:
Miasto Białystok
Województwo Podlaskie
Nie-Teatr
Fundacja Można Zwariować
Clubbing Haritage

Patroni Medialni:
Mint Magazine
Radio Nowy Świat 
Radio Kampus 
Czwórka Polskie Radio
Radio Akadera Białystok

Electrum Up To Date Festival 2024
30.05-02.06.2024
Białystok, Polska
!EVENT FB!

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.