Balon odleciał! Wystartowała XV edycja Electrum Up To Date Festivalu

Lepszego rozpoczęcia XV edycji Electrum Up To Date Festivalu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dziś o 4 nad ranem odleciał balon Trzeciego Latającego Salonu Ambientu, by zabrać gości nad piękne rozlewiska Narwi. To dopiero początek! Od dziś aż do niedzieli spotykamy się w festiwalowych lokacjach. Z tej okazji przypominamy Wam o dostępnych pulach.

1. DOSTĘPNE PULE BILETOWE:
– INDUSTRIAL OUTDOOR (piątek & sobota)
– BILETY POJEDYNCZE NA INDUSTRIALNY PLENER (piątek bądź sobota)

☀️ BILETY POJEDYNCZE DO KUPIENIA TU ☀️

– BILETY GRUPOWE (community, razem lepiej i taniej!)

☀️ BILETY GRUPOWE DO KUPIENIA TU ☀️

2. PRZYPOMINAMY WSZYSTKIE ADRESY FESTIWALOWE: TU <-


3. DOJEDŹ BEZPIECZNIE & SPRAWNIE NA PRZĘDZALNIANĄ 10B:

– Komunikacją miejską. Autobus nr. 7 dojeżdża na Fasty. Wysiądź na przystanku Pętla Przędzalniana – z pętli dojdziesz na teren festiwalu w 3 min. Patrz na strzałki! Adres lokalizacji outdoorowej: Przędzalniana 10b.

– Bezpłatnym autobusem w piątek i sobotę, który zostanie podstawiony pod Pałac Branickich i dowiezie Was na teren industrialnego pleneru.

– Z aplikacją FreeNow – specjalnie z FreeNow przygotowaliśmy dla Was zniżki.

4. TIME-TABLE: Nie przegap swojego wymarzonego występu & nie bój się poznać nowych Artystów i Artystek

5. FAQ: czyli TAK, osoby 50+ wchodzą za darmo na Industrialny Plener, a osoby niepełnoletnie muszą wypełnić oświadczenie opiekuna

Wracając do lotu…

No dobrze, gdy już formalności mamy zamknięte 😏 to możemy przejść do tego, co wydarzyło się nad ranem. Spójrzcie na zdjęcia wykonane przez Macieja Korsana i podróżniczki naszym charytatywnym balonem. W balonie zagrał dla Was bardzo zdolny, lokalny artysta, który uraczył Was setem ambientowym: Mateusz Grzybowski. Po wylądowaniu na wszystkich czekał poczęstunek od Cukierni Sowa. Dziękujemy!

Dziękujemy! Otwieramy pierwszy dzień festiwalowy. Śledźcie nasze wydarzenie na FB & social media – tam znajdziecie najszybsze, aktualne informacje.

Electrum Up To Date Festival 2024
30.05-02.06.2024
Białystok, Polska

🌳 DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU  🌳

www.uptodate.pl Instagram  | Facebook  | Soundcloud  |  Youtube | TikTok

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.