Poznaj strukturę i kup bilet na Electrum Up To Date Festival 2024

15. edycja naszego festiwalu z pewnością należeć będzie do tych niezapomnianych. 4 dni, nowe lokalizacje, powrót Centralnego Salonu Ambientu i imprezy do rana, a to wszystko od 30 maja do 2 czerwca w Białymstoku podczas Electrum Up To Date Festival. Poznajcie strukturę festiwalu i sprawdźcie bilety, które obowiązywać będą na dane wydarzenie.

Długi, majowo-czerwcowy weekend (30.05-02.06) na Podlasiu będzie czasem wspólnej celebracji. Podczas 4 dni festiwalu spotkamy się w przestrzeni: Białostockiego Teatru Lalek, Galerii Arsenał Elektrownia, Pałacu Branickich i w industrialnym plenerze do której z łatwością dotrzecie z centrum miasta. 

1 DZIEŃ: czwartek (30.05)

Tegoroczną edycję festiwalu Electrum Up To Date zapoczątkuje Koncert Otwarcia w Białostockim Teatrze Lalek, by tego samego wieczoru przenieś się z Wami do industrialnej Galerii Arsenał Elektrownia. Pierwszy dzień UTDF zakończymy imprezą trwającą do 5:00.

2 i 3 DZIEŃ FESTIWALU: piątek (31.05) i sobota (01.06)

W piątek i sobotę powrócimy do auli Pałacu Branickich, gdzie odbędzie się uwielbiany przez Was Centralny Salon Ambientu. Naładujcie baterie leżąc na dywanach, bo po ambientach zabierzemy Was do naszej plenerowej, nocnej miejscówki w Białymstoku, gdzie doświadczycie różnorodnego line-upu na dwóch scenach festiwalowych aż do białego rana. 

4 DZIEŃ: niedziela (02.06)

Ostatni dzień festiwalu Electrum Up To Date zakończy uroczysty Koncert Zamknięcia na który również zaprosimy Was do Białostockiego Teatru Lalek. Nie wyobrażamy sobie jednak, by nie móc z Wami pogadać. Po wszystkim zapraszamy Was do wspólnego lądowania po festiwalu i wymiany wrażeń, czyli na nasz event “Dobra Noc”.

STRUKTURA WYDARZEŃ & OBOWIĄZUJĄCE BILETY

🎟 BILETY I KARNETY DOSTĘPNE NA BILETOMAT.PL 🎟

🎟 BILETY I KARNETY DOSTĘPNE NA BILETOMAT.PL 🎟

Electrum Up To Date Festival 2024
30.05-02.06.2024
Białystok, Polska

🌳 DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU  🌳

www.uptodate.pl Instagram  | Facebook  | Soundcloud  |  Youtube | TikTok

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

Partnerzy

BiałystokBiałystokPodlaskiebiletomat

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.