Latający Salon Ambientu

Słuchaliśmy wspólnie ambientu w klubach, w pałacach, na dywanach i na trawie, jednak takiego czegoś jeszcze nie robiliśmy. Pierwszy Latający Salon Ambientu wzniósł się w powietrze w 2022 r. i sprawił, że rozbrzmiewający pod chmurami ambient przyniósł pomoc podopiecznym Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Pierwszy Latający Salon Ambientu odbył się dzięki współpracy z firmą Electrum, do której należał balon latający nad malownicznymi rozlewiskami Narwii i Zamku w Tykocinie w sierpniu 2022 roku. W locie balonem wzięło udział 16 osób, które wylicytowały bilet na podniebną podróż. Towarzyszył im Dtekk, dyrektor programowy festiwalu Up To Date, który zagrał ambientowy, specjalnie stworzony na tę wyjątkową okazję set djski.

Set zarejestrowaliśmy i podzieliliśmy się nim w ramach akcji, by zebrać jeszcze więcej funduszy na konto Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, celem wsparcia budowy Centrów Pomocy Dzieciom, działających na rzecz pomocy krzywdzonej młodzieży. Specjalna charytatywna inicjatywa Pierwszy Latający Salon Ambientu zebrała łącznie 21 938 zł.

Obiecujemy, to nie pierwszy i nie ostatni raz, gdy mogliście nas zobaczyć latających pod niebem. Kolejne edycje Latających Salonów Ambientu już wkrótce.

ARCHIWALNA ZRZUTKA

Partner Strategiczny
Up To Date Festival 2023

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.