Business Techno: The Game

Stworzyliśmy grę planszową, która ma na celu nie tylko zabawę, ale również rozpoczęcie dyskusji na temat aktualnego stanu sceny klubowej.

Business Techno: The Game to gra planszowa dla dwóch do sześciu osób, w której handlujesz… tym, co uznawane jest współcześnie za kulturę techno. Wszystko po to, aby zbudować własne Techno Imperium, którego walutą jest słynny Techno Coin. Premiera gry miała miejsce podczas w 2022 roku, a jej przesłanie nadal jest aktualne.

Fot. Krzysztof Karpiński

Plansza Business Techno: The Game obejmuje wszystkie ważne miejsca , istotne dla dzisiejszego obiegu kultury muzyki elektronicznej Detroit, Londyn, Amsterdam, Ibiza, Berlin, Dubaj i oczywiście Białystok. Zadbaliśmy o to, by w każdym mieście znalazły się kluczowe  dla sceny obiekty infrastruktury biznesowej: kluby, festiwale, instytucje czy media. Zarządzanie nimi to tylko jeden z kroków do sukcesu. Chcemy, aby Business Techno: The Game stanowiła punkt wyjścia do dyskusji na kluczowe dla branży tematy, a jednocześnie była okazją do wspólnej, dobrej zabawy.  Bądźmy znów offline i spotkajmy się przy stole!

Fot. Krzysztof Karpiński
Fot. Krzysztof Karpiński

Świat Business Techno: The Game jest równie wciągający, co żywe dyskusje pod artykułami o stanie sceny klubowej. Gra w pełni opiera się na tym, co nas otacza i można śmiało powiedzieć, że jest ona  „grą dokumentalną”, która ma nie tylko być dodatkiem do naprawdę udanych biforów i afterów, ale także poprzez swoje kontrowersyjne zasady komentować rzeczywistość, którą tworzymy  i w której jesteśmy kształtowani. Osoby pracujące w branży muzycznej zapewne nie raz zaśmieją się przez łzy, a niektóre gorzkie prawdy dadzą do myślenia – kto wie, może nawet przyniosą odświeżające wizje i pomysły.

Gra została doceniona przez Resident Advisor, DJ Mag, Elactronic Beats, Mixmag, Muno.pl i wielu innych. 

Czas podbić to Berghain i wybić się na początek kolejki! xD Wchodzisz do gry?

Sprawdź nasze social media: INSTAGRAM BTTG

Grę można zakupić:
– w naszym sklepie (info soon!) 
– mailowo: [email protected]
– przez DM @businesstechnothegame

Fot. Krzysztof Karpiński

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.