Badanie doświadczeń i opinii uczestników Up To Date Festival – prezentacja wyników

We wrześniu 2022 r. przedstawiciele Instytutu Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku przeprowadzili badanie doświadczeń i opinii uczestników UTDF. Po zebraniu głosów ponad pół tysiąca ludzi, zespół badawczy opracował Raport

Teraz nadszedł czas, aby zaprezentować publicznie część wyników.

Przeprowadzone badanie jednoznacznie pokazuje Up To Date Festival jako wydarzenie kluczowe na kulturalnej mapie Białegostoku, powszechnie cenione przez uczestników, zarówno mieszkańców regionu jak i gości z innych części Polski lub z zagranicy. Jednocześnie wyniki badania sugerują, że Festiwal i jego organizatorzy stoją na swego rodzaju rozstaju dróg dalszego rozwoju. Wnioski płynące z badania wskazują na zróżnicowane potrzeby i sposoby doświadczania UTDF przez różne grupy odbiorców. Prezentacja wyników badania skupi się na wybranych wątkach, związanych m. in. z doświadczaniem przestrzeni festiwalu, jego atmosferą oraz ofertą muzyczną.

Zachęcamy do zapoznania się prezentacją wyników oraz Raportem

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.