FAQ secret location

Gdzie odbędzie się UP TO DATE 2023?

Tegoroczny festiwal odbędzie się w Białymstoku na świeżym powietrzu.


Czy osoby niepełnoletnie mają wstęp na festiwal?

Tak! Mając więcej niż 15, ale mniej niż 18 lat możecie bawić się na festiwalu dostarczając nam pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. Mając mniej niż 15 lat możesz wejść na teren festiwalu tylko z upoważnionym, dorosłym opiekunem.


Czy w ramach akcji 50+ osoby powyżej 50. r.ż. wchodzą za darmo?

Tak. Więcej o akcji przeczytasz TU.


Jak dojechać na teren festiwalu z centrum Białegostoku?

Na teren festiwalu dojedziecie komunikacją miejską albo taksówką. Dystans z centrum miasta stanowi ok. 7 km, dlatego podróż zajmie maksymalnie 15 minut. Więcej info podamy niedługo.


Czy będzie dostępne pole namiotowe?

Do naszej secret miejscówki z łatwością dojedziecie z okolicznych hoteli, które znajdują się w centrum miasta. Już niebawem podamy listę rekomendowanych miejsc.


Czy na terenie Secret Location kupię coś do jedzenia i picia?

Na terenie festiwalu dostępne będą różnorodne punkty gastronomiczne gdzie będziecie mogli kupić zarówno jedzenie, jak i picie (w tym softy, kawa, napoje alkoholowe).


Czy teren festiwalu przystosowany będzie dla osób z niepełnosprawnością?

Teren festiwalu stanowi przestrzeń płaska, jednak posiada ona naturalne nierówności związane z urbanizacją terenu. Nie ma jednak przeszkód, by osoby z niepełnosprawnością znalazły się na terenie festiwalu i czuły się na nim w pełni dobrze. Ochrona terenu, wolontariusze i organizatorzy festiwalu chętnie pomogą każdej z nich.


Czy mogę zaparkować samochód pod terenem festiwalu?

Najbliższy ogólnodostępny parking znajduje się ok. 7-10 min. pieszo od terenu festiwalu. Rekomendujemy jednak korzystanie z transportu miejskiego i taxi.


Co warto zabrać ze sobą na teren festiwalu?

Nasza secret miejscówka będzie w pełni bezpieczna dla każdego uczestnika. Jak w przypadku każdego, outdoorowego festiwalu muzycznego warto zabrać ze sobą w razie deszczu: kurtkę przeciwdeszczową, pelerynę, ciepłą bluzę. Pamiętaj, że nie wniesiesz ostro zakończonej parasolki. Pełną listę zakazanych do wniesienia przedmiotów opublikujemy niedługo.

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.