Secret Location

Pierwsza międzynarodowa Eko-Konferencja na Up To Date Festival

W sobotę 24.06 spotykamy się w Nie Teatrze, ul. Sienkiewicza 4, Białystok na pierwszej międzynarodowej Eko-Konferencji, która dzieje się w ramach UTDF! 

Więcej

FAQ secret location

Gdzie odbędzie się UP TO DATE 2023?

Więcej

Poznaj nas!

Poznaj zespół UTDF!

Więcej

Ważne informacje

Róbcie screeny, zapisujcie.

Więcej

Gdzie spać na festiwalu?

Żebyście nie tracili zbyt wiele czasu na poszukiwania miejsca do spania, przygotowaliśmy dla Was listę rekomendowanych hoteli i miejsc noclegowych.

Więcej

Połączenia z Białymstokiem

Białystok leży w północno-wschodniej części Polski, jest stolicą województwa podlaskiego i największym miastem regionu. Dojazd do nas nie powinien sprawić Ci problemu, zwłaszcza jeśli przeczytasz poniższy poradnik!

Więcej

Lokalne atrakcje

Weekend z Up To Date Festival to świetna okazja, by poznać Podlaskie. Oto 9 propozycji, które Cię do tego przybliżą.

Więcej

Akredytacje prasowe

Więcej

Partner Strategiczny
Up To Date Festival 2023

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.