Połączenia z Białymstokiem

Białystok leży w północno-wschodniej części Polski, jest stolicą województwa podlaskiego i największym miastem regionu. Dojazd do nas nie powinien sprawić Ci problemu, zwłaszcza jeśli przeczytasz poniższy poradnik!

POŁĄCZENIA Z BIAŁYMSTOKIEM

Do serca podlasia dojedziesz zarówno autobusem jak i pociągiem.
Bezpośrednio dotrzesz PKP z Warszawy, Łodzi, Katowic, Poznania, Wrocławia, Krakowa czy Trójmiasta.

Wiesz, że podróżowanie pociągiem to najprzyjaźniejszy środowisku sposób zmotoryzowanego transportu w Europie? Jadąc z Warszawy do Białegostoku pociągiem, emitujesz tylko 5,2 kg CO2 na pasażera. To ponad 3 razy mniej niż samochód (18,9 kg) i 8 razy mniej niż samolot (45,1 kg).

Jeśli zdecydujesz się na podróż autobusem, znajdziesz bezpośrednie połączenia z Warszawy.
Z Łodzi i Wrocławia dojedziesz autobusem bezpośrednio lub z przesiadką w Warszawie.
Wybierając autobus z Katowic, Poznania lub Trójmiasta czeka Cię przesiadka w Warszawie.
Z Torunia dojedziesz autobusem z przesiadką w Poznaniu, Warszawie lub Łodzi.
Jeśli jedziesz autobusem z Krakowa, czeka Cię przesiadka w Warszawie, Katowicach lub Łodzi.

Jeśli jedziesz do nas zza granicy, rekomendujemy połączenia pociągowe – są dużo milsze planecie niż samoloty!
Podróż z Berlina, Pragi czy Bratysławy będzie najprostsza z przesiadką w Warszawie.
Z Wilna do Białegostoku dojedziesz bezpośrednio.

Jeśli chcesz dotrzeć do nas z Londynu, możesz zdecydować się na wycieczkę busem – zajmie Ci cały dzień, ale z pewnością widoki i przeprawa promem mogą wynagrodzić zmęczenie 🙂 Jeśli mimo wszystko zdecydujesz się na lot samolotem, rekomendujemy połączenie Londyn – Warszawa, a następnie przesiadkę w bezpośredni pociąg do Białegostoku.

Jeśli decydujesz się na lot z Oslo, Kopenhagi lub Sztokholmu – rekomendujemy połączenie z Warszawą, a następnie przesiadkę w pociąg do Białegostoku.

Decydując się na podróż samochodem pamiętaj, że najekonomiczniejszą i najbardziej ekologiczną opcją jest zabranie ze sobą znajomych – nie lubimy pustych przebiegów 🙂
Może po drodze zabierzesz ze sobą autostopowiczów? To też jest opcja dojazdu, wtedy przygoda festiwalowa zacznie się zdecydowanie wcześniej!

PORUSZANIE SIĘ NA MIEJSCU

W Białymstoku nie będziesz mieć problemów z transportem. Komunikacja miejska działa sprawnie, na terenie miasta znajdziesz też liczne taksówki oraz rowery miejskie i hulajnogi elektryczne. My jednak najmocniej zachęcamy do spacerowania – wierzymy, że to najlepszy sposób na odkrywanie najpiękniejszych zakamarków miasta, a w Białymstoku niemal wszędzie dojdziesz pieszo! Choć podobno niektórzy latają balonem 😉

Partner Strategiczny
Up To Date Festival 2023

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.