Electrum
Ambient
Park

6 sierpnia Park Konstytucji 3 Maja zamieni się w przestrzeń wypełnioną kojącą muzyką ambientową, spektakularnymi projekcjami filmowymi, jogą na trawie i warsztatami rodzinnymi.

Ambient to odpowiedź na współczesne życie w pośpiechu. Właśnie dlatego, łącząc siły z firmą Electrum, po raz kolejny zmienimy Aleję Ambientową w twórcze miejsce zarówno dla fanów muzyki, jak i rodzin chcących połączyć zabawę z edukacją i kulturą.

W tym roku wydarzenie podzieliliśmy na dwie części. W części wieczornej, która stanowi integralną część całego wydarzenia, postawiliśmy nacisk na muzykę i artystów stanowiących trzon Electrum Ambient Parku. Przez cały dzień towarzyszyć Wam będzie wyjątkowy line-up. Zagrają dla Was AROVANE (live), SK.EIN (live), Tomek Hoax i Dtekk, a Wy zrelaksujecie się w towarzystwie kocy i hamaków. To jednak nie wszystko. W tym roku mamy dla Was wyjątkowe pokazy filmowe, które odbędą się pod gołym niebem. Jesteśmy przekonani, że zarówno film “Koyaanisqatsi”, produkcja piękna i ponadczasowa, jak i “No Man is an Island” zapadną Wam na długo w pamięć i pozostawią Was z szeregiem pytań i refleksji.

W części dziennej: Electrum Ambient Park: Warsztaty Rodzinne | Muzyka | Projekcje Filmowe | Joga znajdziecie wszystkie szczegóły na temat atrakcji, które będą czekać na Was w parku za dnia. Już niebawem na wydarzeniu poznacie wszystkie detale dotyczące warsztatów kreatywnych, stref, gdzie będziecie mogli wypocząć bądź napić się zimnych napojów czy sesji jogi na trawie – wszystkie to dostępne będzie dla Was całkowicie za darmo.

Takiej odsłony Electrum Ambient Parku jeszcze nie było. Warsztaty, joga, unikalne pokazy filmów pod osłoną nieba i muzyka – to wszystko 6 sierpnia w Parku Konstytucji 3 Maja i Alei Ambientowej.