Electrum Ambient Park 2023

Po raz kolejny, już 15 sierpnia, w dzień wolny od pracy zapraszamy Was od godz. 13:00 do Parku Konstytucji 3 Maja. Electrum Ambient Park to wydarzenie uwielbiane przez mieszkańców stolicy Podlasia. Już niedługo ponownie rozłożymy nasze koce, leżaki i Pozdro Techno Sound System przy Alei Ambientowej!

Letnie spotkanie z muzyką od 2011 r. stanowi naszą odpowiedź na współczesne życie w pośpiechu i pozwala na zatrzymanie się na kilka chwil. Ideą naszego wydarzenia jest pozwolenie odbiorcy na wzięcie głębszego oddechu w centrum miasta i przybliżenie twórczości Artystów i Artystek muzyki ambient. Wszystko to uzupełniają rodzinne warsztaty upcyklingowe, joga na trawie i projekcja filmu “Powaqqatsi”. 

W tym roku po raz drugi łączymy siły z marką Electrum, która wiodąc swój prym w branży Climate Tech pozwala nam na wspólne wdrażanie nowych, proekologicznych rozwiązań i dzielenie się z Wami ideami, które uważamy za słuszne i aktywnościami, które uważamy za wartościowe.

Muzyka:

Yagya Live (Islandia)
https://soundcloud.com/yagya

Eta Hox (Kraków)
https://www.facebook.com/etahoxmusic

Dtekk (Białystok)
https://www.facebook.com/dtekkPL

Pokaz filmowy pod chmurką: 

Powaqqatsi (1988 r., muz. Philip Glass)

Dokument Godfreya Reggiego zapada w pamięć na długo konfrontując dzikie, wolne od cywilizacyjnych wpływów rejony Azji, Afryki i Ameryki Południowej z zatłoczonymi metropoliami. Co ciekawe, tytuł filmu oznacza w języku indiańskim “hopi”, czyli istotę, która by móc podążać dalej pochłania życiowe siły innych osób. Pełen refleksji obraz uzupełnia muzyka Philipa Glassa stanowiąca nierozerwalną część zdjęć wykonanych w slumsach i na zanieczyszczonych terenach różnych kontynentów. Niespieszne ujęcia, ukazana w filmie prostota, siła przyrody i destrukcyjna natura człowieka, to coś co po prostu musicie zobaczyć. Ubiegłoroczny pokaz pierwszego filmu Godfreya Reggiego, “Koyaanisqatsi” zgromadził na naszych leżakach tłumy osób i wierzymy, że w tym roku uraczycie nas ponownie swoją obecnością.

Otwarta sesja jogi na trawie
(prowadząca: Malika Tomkiel)

Zapraszamy na godz. 15!
Nie obowiązują zapisy.

Otwarte warsztaty upcyklingowe dla całej rodziny
TBA 

Dla kogo jest Electrum Ambient Park?

– Dla dużych i małych
– Dla pasjonatów muzyki, ale i osób, które chcą posłuchać kojących dźwięków i zrelaksować się blisko domu
– Dla osób chcących dowiedzieć się więcej o tym, jak zadbać o środowisko naturalne
– Dla osób lubiących dobre kino i warsztaty kreatywne
– Dla osób praktykujących jogę, ale i chcących posiedzieć w ciszy na macie

Electrum Ambient Park jest dla każdego z Was. Wstęp wolny.

Dołącz do wydarzenia: KLIK

Partner Strategiczny
Up To Date Festival 2023

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.