FAQ Electrum Up To Date 2024

GDZIE I KIEDY ODBYWA SIĘ ELECTRUM UP TO DATE FESTIVAL 2024?
Edycja 2024 odbywa się od 30.05 do 02.06 w Białymstoku. Wydarzenia odbędą się w kilku lokalizacjach – zarówno outdoorowej na ul. Przędzalnianej 10b (industrialny plener), jak i indoorowych: Galeria Arsenał Elektrownia, Białostocki Teatr Lalek, Pałac Branickich.

Pełna struktura lokalizacji z podziałem na dni i wydarzenia: KLIK.

JAK DOTRZEĆ DO BIAŁEGOSTOKU?
Prosto i szybko! Nasz poradnik i mapę znajdziesz TU.

JAK DOTRZEĆ DO LOKALIZACJI FESTIWALOWYCH Z CENTRUM BIAŁEGOSTOKU?
Podróż na teren festiwalu jest bezproblemowa, a Galeria Arsenał Elektrownia, Białostocki Teatr Lalek czy Pałac Branickich znajdują się w samym centrum miasta – 5-10 minut spacerem (zachęcamy). Do nocnej, plenerowej lokalizacji dotrzecie bez problemu komunikacją miejską i taksówkami. Szczegółowy rozkład jazdy udostępnimy bliżej terminu wydarzenia.

CZY NA TERENIE INDUSTRIALNEGO PLENERU BĘDZIE DOSTĘPNE POLE NAMIOTOWE?
Nie, nie ma możliwości rozbicia się również dookoła planu terenu. Miasto Białystok posiada bogatą infrastrukturę miejsc noclegowych – niebawem podamy Wam listę rekomendowanych hoteli. Dodatkowo: dostępna jest specjalna oferta hotelowa.

CZY ZAPARKUJĘ POD TERENEM FESTIWALU? 
Najbliższy ogólnodostępny parking znajduje się ok. 7-10 min. pieszo od terenu festiwalu. Rekomendujemy jednak korzystanie z transportu miejskiego i taxi. Wasi znajomi będą mogli wysadzić Wam w strefie “KISS & RAVE” – podjedziecie pod samo wejście, ale bez możliwości parkowania.

CZY NA TERENIE INDUSTRIALNEGO PLENERU KUPIĘ COŚ DO JEDZENIA I PICIA?
Na terenie festiwalu dostępne będą różnorodne punkty gastronomiczne gdzie będziecie mogli kupić zarówno jedzenie, jak i picie (w tym softy, kawa, napoje alkoholowe). Szczegóły punktów gastronomicznych podamy bliżej terminu festiwalu.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA PLENEROWY TEREN FESTIWALU?
Jak w przypadku każdego, outdoorowego festiwalu muzycznego warto zabrać ze sobą w razie deszczu: kurtkę przeciwdeszczową, pelerynę, ciepłą bluzę i zakręcany termos na wodę, który wniesiesz po jego ówczesnym opróżnieniu. Pamiętaj, że nie wniesiesz ostro zakończonej parasolki. Pełną listę zakazanych do wniesienia przedmiotów opublikujemy niedługo.

CZY OSOBY NIEPEŁNOLETNIE MAJĄ WSTĘP NA FESTIWAL?
Tak! Mając więcej niż 15, ale mniej niż 18 lat możecie bawić się na festiwalu dostarczając nam pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. Mając mniej niż 15 lat możesz wejść na teren festiwalu tylko z upoważnionym, dorosłym opiekunem.

CZY W RAMACH AKCJI 50+ OSOBY POWYŻEJ 50 R.Ż. WCHODZĄ ZA DARMO?
Tak, osoby powyżej 50 r.ż., wchodzą w piątek i sobotę za darmo na nocną część festiwalu, czyli imprezy w ramach Industrialnego Pleneru. Wystarczy okazać dokument tożsamości potwierdzający wiek. 

CO Z WEJŚCIEM OSÓB PONIŻEJ 18 R.Ż. NA TEREN FESTIWALU?
Osoby niepełnoletnie będą mogły wejść lub przebywać na terenie Imprezy pod nadzorem odpowiedniego opiekuna, tj. rodzica lub opiekuna prawnego, a w przypadku osób niepełnoletnich powyżej 16 r.ż. – upoważnionej do tego osoby trzeciej, która w dniu imprezy ukończyła 24 r.ż.

Z uwagi na specyfikę tegorocznych lokacji festiwalu nie jesteśmy w stanie zapewnić darmowych wejść na inne wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do nabycia biletu przez Biletomat.pl

* Lista FAQ będzie aktualizowana na bieżąco. Więcej info. już niebawem!

Electrum Up To Date Festival 2024
30.05-02.06.2024
Białystok, Polska

🌳 DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU  🌳

www.uptodate.pl Instagram  | Facebook  | Soundcloud  |  Youtube | TikTokSponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.