Vera Logdanidi b2b Laura BCR b2b Błażej Malinowski

Vera Logdanidi b2b Laura BCR b2b Błażej Malinowski

2.09.2022 / FOMO Afterparty

Kariera muzyczna Very zaczęła się dekadę temu. Zaczynała od jungle’owo-drum’n’bassowych setów, które grała na niezliczonych, mniej i bardziej oficjalnych imprezach. Vero jest współzałożycielką studia i wytwórni – 22:22 – które to obecnie świadczy usługi miksowania i masteringu dla wielu wytwórni techno i drum’n’bass oraz stanowi ważne miejsce w kijowskim krajobrazie muzyki elektronicznej. Obecnie Vero występuje zarówno na arenie międzynarodowej, jak i krajowej, produkuje własną muzykę i współprowadzi imprezy techno pod szyldem Rhythm Büro. Koncepcja RB jest prosta: Rhythm Büro sprowadza swoich ulubionych międzynarodowych artystów do sekretnych miejsc w Kijowie, ujawniając dokładny adres tylko tym, którzy kupią bilet dzień przed imprezą. Choć nie jest to częste wydarzenie, w ramach tej serii imprez wystąpili już tacy artyści jak Donato Dozzy, Actress, Steve Bicknell, Oscar Mulero, Peter Van Hoesen, Varg, Zadig, Abdulla Rashim, Etapp Kyle, Lucy Rrose, Eric Cloutier, Artefakt, Acronym i wielu innych.

Laura BCR ma uszy dookoła głowy. Francuska DJ-ka i założycielka wytwórni On Board Music zawsze poszukuje świeżej muzyki do grania, a także artystki i artystów do swojego programu INFLUENCES w berlińskim Refuge Worldwide. Swój pseudonim zaczerpnęła od uwielbianego, a obecnie zamkniętego już berlińskiego sklepu płytowego Bass Cadet Records, w którym spędziła kilka lat za ladą. Obecnie Laura jest najbardziej znana ze swoich płynących, deep technowych setów DJ-skich, które zaprowadziły ją do najlepszych klubów w Europie. Jej własne produkcje ujrzały światło dzienne w 2020 roku i znalazły się na obu charytatywnych kompilacjach On Board Music. W tym roku wydała swoją debiutancką EP-kę “Initial” w SoHaSo. Obecnie pracuje nad kolejnymi autorskimi utworami, które wkrótce ujrzą światło dzienne.

Błażej Malinowski – dobrze znany polski producent i DJ mieszkający w Berlinie, założyciel oficyny Inner Tension. Twórca serii audiowizualnych wydarzeń “Why So Silent?”, które poświęcone były filmom niemym, do których zapraszani DJ-e i twórcy grali autorską muzykę. Błażej Malinowski wraz ze swoją twórczością znalazł swoje miejsce w najlepszych wytwórniach zajmujących się muzyką deep/hypnotic techno i ambientem. Jego muzyka była wydawana przez takie wydawnictwa, jak choćby The Gods Planet, Kontrafaktum, Semantica, Silent Season i in. Znany z hipnotycznych i energetycznych produkcji oraz występów na żywo.

https://soundcloud.com/veralogdanidi
https://soundcloud.com/laurabcr
https://soundcloud.com/blazejmalinowskiofficial