No Moon (ambient set)

No Moon (ambient set)

Pochodzący z Yorku, a obecnie mieszkający w Berlinie po długim pobycie w Manchesterze. Nieprzerwanie aktywny na polu wydawniczym ujawnia się w takich wytwórniach, jak choćby Craigie Knowes, X-Kalay czy w sublabelu Lobster Theremin – Mörk. Fantastyczne wydania pt. „Where Do We Go From Here?” oraz „Infinite Dreamz” zagłębiają się w sferze breaków, garage, a nade wszystko w electro.

Czego zatem możemy się spodziewać po występie No Moon? Detroit-electro? Tak. Post-jungle? Tak. Rave z amen breakiem? Tak. Przepięknego ambientu? Tak. Wydawnictw pochodzących z najlepszych labeli? Tak. Występów na dwóch scenach festiwalu UTDF? Tak.

Partner Strategiczny
Up To Date Festival 2023

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.