Jerome Hill b2b Sunil Sharpe

Jerome Hill b2b Sunil Sharpe

3.09.2022 / Pozdro Techno

Jerome Hill to niekwestionowany aktywista kultury na rzecz muzyki techno na całym świecie. Od prowadzenia pięciu niezwykłych i uwielbianych wytwórni płytowych – DON’T, Super Rhythm Trax, Bleeper, Hornsey Hardcore i Fat Hop – po dziesięciolecia spędzone na zarządzaniu sklepami płytowymi i graniu nielegalnych rave w Londynie. Jerome Hill to życie poświęcone muzyce.

Technicznie jeden z najlepszych DJ-ów i jeden z niewielu, który z powodzeniem zintegrował scratching i turntablism z techno i rave – obok jego hip-hopowych, funkowych i soulowych setów – priorytetem Hilla jest zawsze atmosfera i klimat na parkiecie.

Sunil Sharpe jest jednym z najbardziej znanych i lubianych DJ-ów techno w Europie. Zdobył godną pozazdroszczenia reputację jako DJ na początku lat 2000. Prezentował swoją muzyczną selekcję w całej Europie, m.in. w takich klubach, jak Berghain, Tresor, Fabric, Concrete, Sub Club, a także podczas Glastonbury Festival i wielu innych.

W Białymstoku usłyszycie duet herosów znanych z niesamowicie dynamicznych setów UK techno. Zaklinacze gramofonów znani z nietuzinkowego, niespotkanego stylu grania, którzy pomimo wieloletniej znajomości po raz pierwszy spotkają się ramie w ramię we wspólnym występie podczas Up To Date Festival.

https://soundcloud.com/jeromehill
https://soundcloud.com/sunilsharpe