Horse Meat Disco

Horse Meat Disco

4.09.2022 / FOMO Afterparty

Jedno z barwniejszych zjawisk współczesnej kultury klubowej! Przed Państwem Horse Meat Disco! Niemożliwe do umiejscowienia na muzycznej mapie brzmienie, skondensowana do granic energia i prawdziwy, nieskrępowany duch radości i wolności. Styl jest HMD jest niepodważalny, podobnie jak pachnąca popem atmosfera autentyczności, jakim przesiąknięte są występy tegoż projektu. Zakorzenione w rytmie, wolności i emocjach, Horse Meat Disco wynosi na światło dzienne ożywczą esencję disco, co w efekcie przynosi barwną i kipiącą energią miksturę klasyki disco, italo, house’u, punk funku i wszystkiego, co tylko jest w danej chwili konieczne, aby wyczarować jedynego w swoim rodzaju ducha queer party.

 

Początki HMD sięgają 2004 roku i The Eagle, czyli gejowskiego baru w londyńskiej dzielnicy Vauxhall. Po latach niestrudzonej działalności Horse Meat Disco rozwinęło się w potężną siłę – tak w ramach kultury queer, jak i kultury klubowej jako takiej.

 

HMD założone przez Jamesa Hillarda i Jima Stantona, a współprowadzone wespół z rezydentami Severino i Luke’iem Howardami, to nie tylko cotygodniowa niedzielna impreza w Londynie, ale także szereg rezydencji w miastach na całym świecie oraz niezliczone występy w klubach i na festiwalach.

 

Po cudownym występie Horse Meat Disco w postaci B2B Severino Panzetty i Jamesa Hillarda w 2020 roku, tym razem odwiedzi nas Jim Stanton. Przygotujcie się na energię niemożliwą do okiełznania!

W Sieci