ALEKSI PERÄLÄ LIVE

ALEKSI PERÄLÄ LIVE

30.05.2024

Aleksi Perälä komponuje i produkuje muzykę elektroniczną od ponad 35 lat. Wydał ponad 100 albumów w wytwórniach Rephlex, Clone, Trip i AP Musik. Perälä wykonywał swoją muzykę na żywo od 1999 roku w Europie, Afryce, Azji i Ameryce.

Od 2013 roku wykorzystuje częstotliwości culundi jako podstawę swojej muzyki. W przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów strojenia, częstotliwości te opierają się na ich rezonansie z ludzkim ciałem i umysłem, a nie na ich wzajemnych relacjach. Nieharmoniczne właściwości częstotliwości culundi skłoniły artystę do wykorzystania fal sinusoidalnych, a później syntezy addytywnej jako środka do tworzenia nowych dźwięków.

W Sieci

Sponsor Tytularny
Up To Date Festival 2024

Electrum

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.