Salony Ambientu

Salony Ambientu

Chcąc dać ludziom możliwość kolektywnego przeżywania ambientu w intymnej atmosferze, w roku 2014 zapoczątkowaliśmy cykl wydarzeń pod rozpoznawalną dziś nazwą: “Salon Ambientu”

Więcej

Latający Salon Ambientu

Słuchaliśmy wspólnie ambientu w klubach, w pałacach, na dywanach i na trawie, jednak takiego czegoś jeszcze nie robiliśmy. Pierwszy Latający Salon Ambientu wzniósł się w powietrze w 2022 r. i sprawił, że rozbrzmiewający pod chmurami ambient przyniósł pomoc podopiecznym Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Więcej

Aleja Ambientowa

Festiwal Up To Date słynny jest ze swojej miłości do ambientu. Kształtujemy wizerunek tego gatunku muzycznego z najwyższą starannością. To właśnie w Białymstoku powołaliśmy do życia cykl Salonów Ambientu, czyli jedną z najważniejszych dziś, rodzimych inicjatyw propagujących ten niezwykły gatunek muzyczny. To również tu, w samym sercu Podlasia, z naszej inicjatywy, w jednym z największych miejskich parków powstała Aleja Ambientowa.

Więcej

Pierwszy Latający Salon Ambientu

Więcej

Partner Strategiczny
Up To Date Festival 2023

Electrum

Partnerzy

BiałystokPodlaskiePodlaskie

NEWSLETTER

Zapisując się do społeczności Up To Date zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem działalnością Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne, formalnego organizatora Up To Date Festival. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne w Białymstoku z siedzibą przy ul. Słonimskiej 24/46, 15-028 Białystok, NIP: 9661946463, REGON: 200139520). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności.